فید خبرخوان

rss  

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

22 بهمن 57 بهعنوان نصرت قطعی ملت ايران در برابر رژيم طاغوت، نتيجه ايمان راسخ، راهنمای خبير و صادق، همراه با عمل مؤمنانه و استقامت عزت‌مندانه مردم بود. مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه عليه رژيم ستمشاهی،خالصانه دل در گرو يک فقيه بصير، آگاه به کتاب و سنت و بريده از مطامع مادّی نهادند.

پيام رهائی‌بخش و روشن اسلام عزيز که در پی پيروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی امام خمينی(ره) و ملت بزرگ ايران به جهانيان عرضه شد، روح کرامت و عزت در انسانها و ملتها را برانگيخت و در عين حال مستکبران و سرسلسله آنها شيطان بزرگ، آمريکای جنايتکار را به وحشت انداخت و آتش کينه ايرانيان مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخت.

دشمنانی که خشمشان همواره مانع شناخت ملت فداکار ايران است از همان صبحدم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تا همين امروز، عزت ملت را هدف قرار دادند و به هر ترفند و اقدام و خباثتی متوسل شدند تا مردم انقلابی را وادار کنند دست تسليم بالا آورده و از آرمانهای خود بازگردند. اما اين آرزوی باطل به فضل الهی محقق نشده و در آينده نيز اتفاق نخواهد افتاد چرا که خدا وعده داده است "وَكانَ حَقًّا عَلَينا نَصرُ المُؤمِنينَ " ( روم47)

امروز و در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی ايران، به رغم مشکلات تحميلی و برخی کم کاریها و غفلت‌های داخلي، ملت رشيد ايران همچون گذشته از دشمن غافل نخواهد شد و در جشن پيروزی انقلاب، هوشمندانه پاسخ گردنکشیها، اهانتها و گستاخیهای او را خواهد داد.

جهادگران جهاددانشگاهی در آستانه فرارسيدن سالروز پيروزی انقلاب اسلامی، همگام با ساير اقشار مردم ايران، بانگ وحدت بخش الله اکبر سر ميدهند و با دعوت از همگان برای حضور در راهپيمايی پرشکوه و دشمن شکن 22 بهمن، عهد میبندند که با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آيت ا... العظمی خامنهای (مدظله العالی) و پاسداشت راه امام و شهيدان با تمام توان در راه تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

 

                                                                                                                                جهاددانشگاهی

                                                                                                                                 21 بهمن 1396