فید خبرخوان

rss  

 

به مناسبت بزرگداشت هفته معلم دوره آموزشی " سفیران سلامت" برای فرهنگیان به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، زهرا فرخ نژاد، معاون آموزشی این واحد با اعلام این خبر گفت: در راستای همکاری‌های  سال های گذشته بین جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام و اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، هم‌زمان با هفته معلم دوره مذکور برای 700 نفر از فرهنگیان استان برگزار شد.

وی افزود: این دوره 15 و 17 اردیبهشت در دو نوبت صبح و عصر برای فرهنگیان متقاضی برگزار و فراگیران تحت نظر اساتید مجرب دانش‌آموخته حوزه سلامت با مباحثی از قبیل خود مراقبتی و مهربانی، سلامت فردی، رژیم غذایی، سلامت جنسی، نحوه استفاده مطلوب از خدمات بهداشتی، شناخت سالمندی و ... آشنا شدند.

فرخ‌نژاد با اشاره به نقش مهم و حیاتی معلمان در تربیت جامعه، بیان کرد: لزوم توجه به سلامت روحی و جسمی این عزیزان جهت ارتقاء عملکرد و نقش تربیتی آنان از دلایل انتصاب این عنوان دوره در هفته معلم بود.

اضافه می‌شود، بر اساس تفاهم‌نامه‌های منعقد شده بین جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام و اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام معاونت آموزشی این واحد خدمات آموزشی مختلفی نظیر دوره‌های ضمن خدمت و دوره‌های کوتاه مدت به فرهنگیان استان ارائه می‌دهد.