فید خبرخوان

rss  

رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: این نهاد با همه توان و ظرفیت‌های خود آماده هرگونه همکاری برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف کمیته امداد است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سید غلام‌رضا حسینی، رییس این واحد 16 بهمن‌ماه در دیدار با معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام با تبریک ایام دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم پرورش نوآوری و خلاقیت مددجویان این نهاد تأکید و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی با همه توان و ظرفیت‌های خود آماده هرگونه همکاری برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف کمیته امداد است.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه باید متناسب با منطقه و شرایط موجود برای مددجویان این نهاد کارآفرینی کرد، گفت: دغدغه بزرگ کشور مسئله اشتغال است و باید با برنامه‌ریزی مناسب، توانمندسازی نیروی انسانی را بومی‌سازی کنیم.

حسینی با اشاره به اینکه 70 درصد پرورش خلاقیت از طریق آموزش کسب می‌شود، افزود: استان ایلام فضایی بسیار مناسب برای کسب و کارهای نو دارد و می‌توان در زمینه‌های مختلفی نظیر صنعت گردشگری، گیاهان دارویی، فناوری اطلاعات و ... با ایجاد انگیزه و روحیه کارآفرینی، استعدادیابی مددجویان این نهاد و پرورش خلاقیت در آنها زمینه رفع محرومیت را در این قشر از جامعه فراهم کرد.

رمضان دستیاری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام نیز در این دیدار با تبریک انتصاب رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام این نهاد را ظرفیتی خوب برای ارایه خدمات آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در استان دانست و بر تداوم همکاری‌های دو جانبه تأکید کرد.