فید خبرخوان

rss  

در دیدار مشترک سرپرست جهاد دانشگاهی استان و مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام بر تداوم همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی این دو مجموعه تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سید غلام‌رضا حسینی، سرپرست این واحد 29 فروردین در دیدار با مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک نهاد آموزشی و پژوهشی بسیار گسترده در سطح کشور است که با ظرفیت‌های شبکه‌ای خود در زمینه‌های مختلف فناوری و اشتغال نقش مؤثری ایفا کرده است.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی به اهمیت برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی در هر سازمانی تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد ایلام با پشتوانه و ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور آمادگی ارایه هرگونه خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی به سایر مجموعه‌های دولتی و خصوصی را دارد.

حسینی در ادامه با اشاره به نقش ظرفیت‌سازی در راستای اشتغال و کارآفرینی برای توسعه و شکوفایی استان افزود: با شناسایی فرصتها و ظرفیت‌های ثابت کاری با مشارکت و همدلی دیگر نهادها می‌توان به اهداف توسعه‌ای در استان رسید.

مهندس شهریار داری‌پور، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام نیز در این دیدار با اشاره به همکاری‌های گذشته با جهاد دانشگاهی ایلام، این نهاد را در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی ظرفیتی ارزشمند برای توسعه استان دانست و بر تداوم همکاری‌های بیشتر این دو نهاد در فعالیت‌های مشترک تأکید کرد.