فید خبرخوان

rss  

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد ایلام از برگزاری دروه‌های ضمن خدمت فرهنگیان با حضور‌ بیش از 60 نفر از فرهنگیان این استان در خردادماه امسال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد ایلام، زهرا فرخ‌نژاد، معاون آموزشی این واحد با اعلام این خبر گفت: این دوره‌ها براساس تفاهم‌نامه‌های منعقد شده بین آموزش و پرورش استان ایلام و جهاددانشگاهی واحد این استان در حال برگزاری است.

 وی با اشاره به اینکه دوره‌ "شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های ذهنی" از 11 تا 13 خردادماه برگزار شد، افزود: دوره ضمن خدمت "روانشناسی خانواده" نیز 17 و 18 خرداد ماه در ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برگزار شد.

فرخ‌نژاد با بیان اینکه این دوره‌ها در خرداد ماه امسال با حضور بیش از 60 نفر از فرهنگیان استان ایلام برگزار شده است، گفت: دوره‌های مذکور به مدت  24 و 12  ساعت با بهره‌گیری از اساتید مجرب این حوزه موضوعی برگزار شد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد ایلام در پایان خاطرنشان کرد: این دورهای آموزشی در طول سال جاری ادامه دارد و فرهنگیان محترم جهت ثبت نام در دوره‌های ضمن خدمت می‌توانند به آدرس اینترنتی www.edujdi.ir  مراجعه نمایند و یا با شماره‌ 32243570 تماس بگیرند.