فید خبرخوان

rss  

در هفتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام 4 طرح مورد تصویب قرار گرفت.

 

جلسه شورای فناوری  جهاد دانشگاهی ایلام

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، ذبیح‌الله مهری‌پور، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام شنبه، 19 دی در هفتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی این استان، اظهار کرد: امیدواریم با توجه به سوابق و تجربیات گذشته و همت شورای فناوری و همکاران در جهاد دانشگاهی، شاهد رشد و شکوفایی روز افزون فعالیت‌های این مرکز باشیم.    

وی با استقبال از حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام در این جلسه، گفت: حضور ایشان هم از لحاظ آشنایی با فرآیند کار مرکز رشد و هم از جهت امکان استفاده از تسهیلات این صندوق برای پیگیری طرح‌های مؤثر در آینده مغتنم است.

همچنین در این جلسه رضا نصری، مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان ایلام در حکمی از سوی حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی به عنوان عضو شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی ایلام منصوب شد.  

یادآور می‌شود، در ادامه این جلسه 7 طرح مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت طرح‌های " ساخت داروی گیاهی زگیل سوز و ورود به مرحله پیش رشد "،" کشت بافت سرخدار و ورود به مرحله پیش رشد "، "داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین در دام" و "پرورش و صادرات زالو" مورد پذیرش و تصویب قرار گرفت.