فید خبرخوان

rss  

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان ایلام در بازدید از جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر تداوم همکاری‌ها و تعامل بیشتر این دو مجموعه در زمینه‌های مختلف تأکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، مهناز همتی، مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان ایلام 5 شهریور در بازدید از ستاد راهبری طرح توسعه نوین مشاغل خانگی در این واحد اظهار کرد: این طرح دارای چند مرحله است و هر مرحله کارهایی انجام می‌شود که برآیند همه آنها اشتغال پایدار خانگی خواهد بود و اشکالاتی که در طرح‌های قبلی بوده رفع شده است.

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان ایلام همچنین در بازدید از مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام گفت: ارایه رشته‌های جدیدی نظیر انیمیشن فرصتی عالی برای اشتغال جوانان است و می‌تواند خلأ موجود در استان را در این زمینه پر کند.

وی در بازدید از مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام فعالیت‌های پژوهشی این مرکز را در زمینه اهلی‌سازی گیاهان بومی استان را ارزشمند توصیف کرد و گفت:  این اداره کل در زمینه استاندارد سازی محصولات و ارائه آموزش در این زمینه آماده همکاری با متقاضیان و تولید کنندگان است.

همتی همچنین در بازدید از دیگر بخش‌های جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر تداوم همکاری‌های این دو مجموعه و تعامل بیشتر در زمینه‌های مشترک تأکید کرد.

اضافه می‌شود، در جریان این بازدید سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز گزارش از فعالیت‌های این نهاد ارایه کرد.